Всички новини
Новини5 април 2026, 01:47fcustrem.comКоментари

Димитър Димитров: Изиграхме много слаб мач

Димитър Димитров: Изиграхме много слаб мач

Старши треньорът на Устрем (Дончево) Димитър Димитров не беше доволен от играта на своите футболисти днес. Тимът му завърши наравно 1:1 в домакинството си на Ботев (Нови пазар).

"Играхме слабо. Имаме липсващи футболисти, но това не ни оправдава. Изиграхме много слаб мач. И двата тима имахме шансове да спечелим в края, така че смятам, че резултатът е закономерен. Слаб отбор са, но бяха много надъхани, прибрани и успяха да вземат точка. Контузията на Калоян Кръстев в началото обърка още повече плановете, за да се спази правилото за младите играчи.", каза Димитров след срещата.

Източник
Сподели:
#fcustrem.com

Коментари

Зареждане…

Още новини