Всички новини
Новини27 юни 2026, 15:51marek1915.comКоментари

Марек загуби от елитния Септември София в първата контрола

Марек загуби от елитния Септември София в първата контрола

Марек загуби с 0:3 от елитния Септември София в първата си контролна среща от подготовката. В двубоя, игран на базата на столичния клуб в Драгалевци, старши треньорът Анжело Кючуков пусна два различни състава в двете полувремена.

През първата част играха предимно по-опитните футболисти, а след почивката - млади състезатели.

Първият гол падна в 40-ата минута, когато за 1:0 се разписа Валантайн Озорнвафор след корнер.

В 75-ата минута резултатът стана 2:0, а в последната минута и 3:0 с хубав удар от дистанция.

Източник
Сподели:
#marek1915.com

Коментари

Зареждане…

Още новини