Бюст-паметникът на Сашо Паргов ще бъде открит в четвъртък на стадион "Бончук"

Бюст-паметникът на голямата легенда на Марек Сашо Паргов тържествено ще бъде открит този четвъртък от 14 ч. на стадион "Бончук". Датата не е избрана случайно, тъй като на 25 юни той щеше да навърши 80 г.
На събитието са поканени да присъстват цялото общинско ръководство на Дупница начело с кмета д-р Първан Дангов, зам.-кмета Бойко Христов и председателя на ОбС Костадин Костадинов.
От БФС ще присъства Валентин Чакъров, директор Първенства и турнири. Поканен е и изтъкнатият учен проф. Рахамин Шекерджийски, който бе близък със Сашо Паргов.
Ръководството на Марек приканва фенове и приятели на легендарния футболист да дойдат и да разгледат новия музей на стадион "Бончук".
#marek1915.com


Коментари
Зареждане…